Szczęście sprzyja lepszym:))
Autor: rasmarsom | Kategorie: Sport
Tagi: piłka nożna   sport
21 czerwca 2016, 20:46

Można polemizować czy należało się zwycięstwo reprezentacji Polski w meczu z Ukrainą. To przecież jest piłka nożna i liczy się to co wpadnie do sieci jak na rybach. To jest piękno tego sportu, że nieistotne jest kto stworzy więcej sytuacji podbramkowych, ale kto je wykorzysta. Dla Ukraińców to było spotkanie o zachowanie twarzy i naprawdę szacunek dla nich, bo przeważali w całym spotkaniu i naprawdę zasłużyli na przynajmniej jedną bramkę, Jakby się skończyło 2:1 dla nich to byłby sprawiedliwy wynik, ale w piłce nożnej nie ma sprawiedliwości. Pięknie podsumował to Lewandowski, że nie było to najlepsze spotkanie w defensywie, ale myślami już byli w fazie pucharowej i to teraz jest ważne. Dobrze też powiedział, że to Szwajcarzy będą faworytami, ale wszystko się może zdarzyć w sobotę o 15 po obiedzie:)) Widać było duże rozprężenie i takie przekonanie, że awans już jest. Zabrakło koncentracji w grze defensywnej i pamiętajmy, że nie grał napęd pomocy, czyli Grosik i Kuba w pierwszej połowie. Nie grał też Mączyński i Piszczek. Wszyscy oni zagrają w sobotę. Miały być piękne mistrzostwa i są. Chłopaki zrobili swoje. Wyszli z grupy z siedmioma punktami. Dwa zwycięstwa, remis z mistrzami świata, zero straconych bramek. Oby takich błędów nie było z Helwetami i trzeba zagrać jak z Niemcami, bo Szwajcarzy stracili jedną bramkę. Mieli Rumunów, Albanię i Francję. To będzie wyrównane spotkanie, które może się zakończyć nawet dogrywką. Coś mi mówi, że będzie 1:0 dla którejś ze stron, ale proroctwa na bok. Brawo Panowie, brawo Nawałka. I powodzenia dla Lewego, żeby się odblokował i dał ćwierćfinał, a potem niech się dzieje nadal pięknie. Także szczęście sprzyja lepszym i tak można podsumować to spotkanie. Zadanie wykonane na 5.